אתרים חכמים מבית חברת דוטקוםשם המשחק בכל הקשור למערכות ניהול תוכן לאתרים באינטרנט הוא "פשטות" !!!!

אין כאן הרבה מקום לטעויות ⮘ אם לא יהיה לכם "קל ופשוט" לעדכן את אתרכם ⮘ סביר להניח כי תמיד תעדיפו לדחות זאת, ואם לא תעדכנו אותו בזמן, אם בכלל ⮘ ברור שהדבר יפגע פגיעה ישירה במטרת האתר ובשיווק העסק !!!

בשל חוסר ידע של בעלי האתר ולעתים קרובות גם של מקימי האתר, רוב אתרי האינטרנט מוקמים על בסיס מערכות ניהול שאינן מתאימות לצרכי האתר: מערכות שאולי "על הנייר"  נראות מאד מבטיחות, אך לאחר הקמת האתר מגלים כי הם קשות להתמצאות ועבודה שוטפת.

חשוב להבין כי המערכות המנהלות כ- 80% מאתרי האינטרנט סובלות מעודף יכולות - אותם "פעמונים ושריקות" עלולים להיות מוגזמים ולמעשה להיות ממש מבלבלים עבור מתחזק האתר.
למעשה: מערכת ניהול התוכן הנפוצה ביותר ברשת - "וורדפרס - Wordpress" הפכה להיות מערכת שכזו ואנו אמנם עדיין משתמשים בה לעתים, אך רק לצורך הקמת אתרים ששם היא באמת הכרחית ויש ערך מוסף לשימוש בה למרות סירבולה.

מערכת ניהול תוכן טובה מסתירה את "עודף היכולות שלה" ומאפשרת למנהל האתר להתרכז במשימה העיקרית - ניהול התוכן בצורה קלה ופשוטה.

וכמו שאומרים: "אין טוב ממראה עיניים" ולכן צירפנו כמה תמונות מסך של מינהלת המערכת המנהלת את האתר, אשר יתנו לכם את התחושה של השימוש הקל והנוח במערכת ניהול התוכן :


 

כמה מתכונות המערכת הבולטות

טופס יצירת קשר

נשמח לקבל בקשות, פניות או משוב מטופס זה, בכל נושא, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים על מנת שנוכל לענות לכם בהקדם האפשרי.

הכתובת שלנו:


עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: