ניהול תוכן

"התוכן הוא המלך" אמר פעם ביל גייטס, ובהחלט ידע מה הוא אומר ....

באינטרנט התוכן הוא המלך ותמיד יהיה. הסיבה לכך הנה משום שהאינטרנט היא אוטוסטרדת מידע ורוב האנשים משתמשים בה כדי לקבל מידע כלשהו.

המידע באתר הוא התוכן שלו. בדרך כלל תוכן שימושי ומעניין יותר, יהפוך אתר למוצלח יותר. הסיבה לכך היא כי יותר אנשים ירצו לבקר בו שוב ושוב, זה נכון במיוחד אם אתר האינטרנט ממשיך להוסיף עוד ועוד תוכן  על בסיס קבוע, אם זה מאמרים, מדריכים, חדשות, סרטונים חוות דעת או כל דבר אחר.

התוכן הוא מה שמניע את האינטרנט, אתר טוב הוא אתר בו הדגש הוא על התוכן, ועל מנת לספק תוכן איכותי ולדאוג לעדכן אותו בתדירות מספקת יש צורך בכלים קלים לשימוש המספקים את מירב צרכי מנהל האתר.

ניהול תוכן מנצח מושג באמצעות כמה אלמנטים משולבים היטב:

מערכת הניהול שנשלב באתרך בנויה במיוחד על מנת להקל עליך להשיג את כל אלה במינימום המאמץ, בתוספת תכונה לא שגרתית אחת: כל כולה מכוונת גם לשמור על תכני אתרך בטוחים מכל רע באמצעות מערכת גיבויים חזקה ויכולת ביטול פעולות אחרונות גם לאחר השמירה.

... ועוד כמה מילים על תוכן טוב ....

גם כאשר ברור לך כי התוכן הוא המלך, כיצד תדע תוכן טוב מהו ? ובכן הדבר החשוב ביותר בעת יצירת תוכן טוב עבור אתר האינטרנט שלך הוא להיות בטוח שהתוכן יהיה מיועד ספציפית לקהל היעד שלך.

כדי ליצור תוכן באופן קבוע, תוכל פשוט לכתוב חדשות וכתבות על תעשיית המוצר שלך, זה יגביר את הסיכוי כי המבקרים שיקראו את התוכן הם גם מבקרים שעשויים להיות מעוניינים לקנות את המוצר.

אם אתה מרגיש שאתה מקצוען ביצירת מוצרים אך לא מרגיש אותו דבר לגבי כישורי הכתיבה שלך וחושב שאתה לא יכול לכתוב את התוכן שלך  - תמיד כדאי לשקול להעזר בשרותי קופירייטר מקצועי.

זכור - לפני פרסום תוכן חדש תמיד תמיד לבדוק איות ודקדוק. אם בתוכן שלך יהיו שגיאות כתיב ודקדוק, האתר שלך יציג את החברה שלך באור לא מקצועי ואנשים לא נוהגים לקנות או לעשות עסקים עם חברות שנראות להם לא מקצועיות.

 

ולסיכום: תמיד נסו לעדכן את תכני אתרכם כמה שיותר, שכן ככל שיותר אנשים יהפכו למבקרים קבועים, הם יהיו חשופים למוצרים והשירותים שאתם מציעים.
  חשיפה זו כמובן, תהיה שווה יותר מכירות ורווח עבורכם - וזוהי גבירותי ורבותי המטרה הסופית.

 

 


 

כמה מתכונות המערכת הבולטות

טופס יצירת קשר

נשמח לקבל בקשות, פניות או משוב מטופס זה, בכל נושא, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים על מנת שנוכל לענות לכם בהקדם האפשרי.

הכתובת שלנו:


עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: