חלק חשוב מניהול תוכן באתר אינטרנט כיום הוא מתן היכולת "להצביע על תכנים באתר" ברשתות חברתיות.

מערכת ניהול התוכן משלבת בכל עמוד פנל הצבעה של חמשת הרשתות החברתיות המשמעותיות ביותר כיום.

פייסבוק -  Facebook  :
פייסבוק היא רשת חברתית המקשרת בין אנשים לחברים שלהם, עמיתיהם לעבודה, חבריהם לספסל הלימודים ואנשים נוספים בסביבתם. אנשים משתמשים בפייסבוק כדי לשמור על קשר עם חברים, להעלות תמונות ללא הגבלה, לפרסם קישורים וסרטוני וידאו, וכדי להתוודע לעומק אל מכריהם.

גוגל+  -  Google plus  :
גוגל + היא רשת חברתית המשלבת שירותים חברתיים קיימים של גוגל, ומציגה גם שירותים חדשים. חודש לאחר השקתה, מנתה גוגל+ ל-25 מיליון משתמשים . גוגל+ משלבת שירותים קיימים של גוגל כגוןGoogle Profiles, גוגל טוק, ‏Google Buzz,‏ Picasa ועוד.
חלק מהחידושים של גוגל+ הינה שיטת המעגלים החברתיים של גוגל ובה המשתמש מחלק את אנשי הקשר שלו למעגלים חברתיים כגון חברים, משפחה ועמיתים לעבודה, ואף יכול לשלוט על אופן השיתוף שלו.

טוויטר - Twitter  : 
טוויטר הנה רשת חברתית המאפשרת ליצור ולקבל הודעות המכילות עד 140 תווים. בצורה זו, משתמש יכול לכתוב הודעות (Tweets) ולשלוח למשתמשים אחרים. כמו כן, המשתמש יכול לעקוב אחר הודעות של משתמשים אחרים ולקבל עדכונים שוטפים שלהם. העיקרון  מאחורי הרשת הוא לקבל בזמן אמת עדכון לגבי מעשיהם של המשתמשים האחרים.

לינקד-אין - Linkedin
לינקדאין היא הרשת המקצועית המובילה בעולם. הרשת משמשת לבניית פרופיל מקצועי ויצירת קשרים מקצועיים ומתמקדת בעיקר בעבודה, בקשרים עסקיים ומוניטין - חיפוש עובדים, חיפוש עבודה, איתור אנשים וקשרים לשיתופי פעולה, איתור הזדמנויות, רעיונות ומומחים. בירור פרטים על ספקים, לקוחות, התייעצות בנושאים מקצועיים וכד'.
זהו מאגר מידע גדול המכיל בתוכו פרטים לגבי מקצוענים רבים בתחומים שונים: כל חבר ברשת לינקד-אין בונה לעצמו פרופיל אישי אשר בתוכו הוא מציג את ניסיונו האישי והמקצועי, פירוט לגבי ההשכלה שלו, החברה שבה הוא עובד וכדומה.

דיג - Digg 
Digg.com הוא אתר חדשות בנושאים שונים מבוסס תוכן גולשים. האתר לא מייצר תוכן, וגולשים לא מעלים תכנים לאתר אלא רק קישורים לתכנים חיצוניים.
הקטעים באתר, מסודרים על פי קטגוריות, ניתן להגיב אליהם, לצרף אותם לבלוג שלכם, לצפות ברשימה של משתמשים נוספים שאהבו את הכתבה, לעבור לעמוד האישי וליצור איתם קשר או להוסיף אותם לרשימת החברים שלכם ועוד.

תכונות חברתיות נוספות:
הטמעת מערכת תגובות של פייסבוק באתרכם

 

 


 

כמה מתכונות המערכת הבולטות

טופס יצירת קשר

נשמח לקבל בקשות, פניות או משוב מטופס זה, בכל נושא, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים על מנת שנוכל לענות לכם בהקדם האפשרי.

הכתובת שלנו:


עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: