• קוד קטלוגי: Tiltan
  • הדגמה: פתיחת חלון חדש עם התבנית באתר הדגמה.
  • צבעי התבנית: כחול,לבן,תכלת,תורכיז
  • הערות מיוחדות: את סרטון הוידאו המוצג כרקע לעמוד הכניסה בתבנית זו ניתן לקבוע ממינהלת האתר, זהו סרטון מאתר יו-טיוב

תבנית ייחודית ומלהיבה המשלבת טכנולוגיות WEB ומולטימדיה אחרונות באתר האינטרנט שלכם.

בעמוד הכניסה משולב סרטון יו-טיוב כרקע האתר ובפס הניווט של האתר ממוקמים כפתורים מסוגננים המאפשרים לעצור/להפעיל אותו וכן להציגו במסך מלא.

האתר בסלולרי

בעמודים הפנימיים רקע האתר הוא סלייד תמונות מתחלפות וגם בו ניתן לשלוט מכפתורים זהים.

התבנית מתאימה את עצמה לרוחב המסך ותואמת למכשירים דיגיטליים מלבד מסך מחשב - טאבלטים, טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות ועוד : כלומר רספונסיבית במלואה.

מקצתם של הצבעים המוגדרים בתבנית ניתנים לשינוי ממינהלת האתר : צבעי הקישורים באתר ועוד ... ניתן גם לבחור את התמונות המרכיבות את הסלידים המתחלפים של רקע האתר ...

לתבנית תפריט נגלל מבוסס CSS ו- JQUERY תואם לכל הדפדפנים, עם 3 רמות (קטגוריה/תת-קטגוריה/עמוד).
תפריט האתר נשאר קבוע בראש האתר לאחר גלילה, התפריט כולל חיווי ויזואלי של העמוד בו נמצא הגולש - בצורת שינוי צבע הקטגוריה/עמוד.
הקישור האחרון בתפריט הניווט פותח היישר מפס הניווט טופס משוב חכם מבוסס אג'אקס (מציג דיאלוגים והכוונות בזמן אמת, ללא רענון העמוד), כולל וידוא של קוד אבטחה ( Captcha ) וכמה אנימציות עדינות ונחמדות.

טופס בתפריט האתר

כמו כל התבניות של המערכת, ניתן לשנות את תמונת לוגו החברה ממינהלת האתר, את שם האתר, ניתן להחליט אם בפס הניווט בראש האתר יוצגו סמלוני רשתות חברתיות מעוצבים או שדה חיפוש באתר, ניתן לבחור בין ארבעה סוגי FOOTER לתחתית האתר (כולל טופס משוב חכם ).
כל תכני האתר ממוקם על משטחים חצי שקופים וגריד רשת עדין המבליט את הטקסטים למרות מיקומם על גבי רקעים גרפיים.

בתחתית העמודים משולבים סמלוני הרשתות החברתיות: לינקד-אין, פייסבוק, יו-טיוב, טוויטר, וויז, פליקר, סקייפי, פינטרסט ועוד ... ( הסימלונים יופיעו רק אם תמלאו את עמוד העסק ברשת החברתית, במיקום המיועד לכך בהגדרות התבנית).

הרספונסיביות של התבנית מלאה ומושלמת, כוללת גם תפריט אתר חכם עבור טלפונים ניידים, סקרולר המגיב למחוות אצבע אשר מצטמצם אוטומטית (תמונות + כותרות + טקסטים ) לגדלי המסכים הרלבנטיים וכן גם פיסקאות המסודרות אוטומטית בצורה התואמת לסמארטפונים טאבלטים או מסכים רחבים צורה קיצונית.

 

כפתורי שליטה בוידאו


כמו כל תבניות האתרים שלנו, התבנית היא תבנית רספונסיבית -

תבנית רספונסיבית מתאימה לצפייה ממכשירי קצה מגוונים ניידים כגון: מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים סלולריים חכמים וטלוויזיות אינטרנט.

עיצוב אתר מגיב - רספונסיבי