תבנית "גילגול" היא תבנית חכמה במיוחד והדבר הבולט במיוחד הוא היכולת לשלוט על מבנה עמוד הכניסה בצורה חכמה במיוחד: מלבד כותרת ותחתית האתר מחולק עמוד הכניסה לארבעה מיקטעים ובעל האתר יכול לבחור איזה סוג תוכן יוצג בכל אחד, אם יוצג ולפיכך שולט לא רק על התוכן המוצג אלא גם על מיקומו בעמוד.
מבין סוגי התוכן: פיסקה של רביעיית תמונות עגולות או אליפסות עם כותרות, קישורים ותכנים, מיקטע FAQ טקסטואלי בעלת ארבעה פיסקאות, מיקטע אקורדיון מורכב וחכם הניתן לשילוב גם בעמוד שתבחרו באתר (נהדר לשילוב שאלות ותשובות, בסיס מידע וכו'), קרוסלת מולטימדיה המאפשרת להקפיץ ממנה שכבה עם תמונה מוגדלת או סרטון וידאו, קרוסלת "הלקוחות שלנו" / "ספונסרים", שכבת פיסקאות עם אייקונים בעלת צבע רקע ועוד ...

אקורדיון הניתן לשילוב בעמוד הבית ו/או בעמודי האתר

קרוסלת מולטימדיה

התבנית תואמת לכל הרזולוציות - כלומר לא בעלת רוחב מוגדר, אלא מתרחבת לגודל המסך של המשתמש.
כמו כל משפחת תבניות 2bars התבנית מגיבה לגודל המסך והמכשיר ממנו צופים באתר ובהתאם מגיבה למשנה אלמנטים וגדלי אובייקטים (כולל תפריט המתחלף בתפריט אתר המותאם לטלפונים סלולריים וטאבלטים).

לתבנית תפריט נגלל בשלוש רמות ניווט הכולל גם מחוון (צבע) על המצאות תתי-עמודים ומיקום הגולש באתר, שדה החיפוש באתר מוטמע בצורה חכמה בפנל הניווט (לחיצה עליו מרחיבה אותו למימדיו המלאים).

ניהול חכם של הגדרות התבנית

כמו כל התבניות שלנו - ממינהלת האתר ניתן לשנות את כותרת האתר, הסלוגן, תמונת לוגו החברה, תכני הבלוקים בעמוד הראשי, וכן כמובן פרטים רבים נוספים ....

בתבנית זו נכללת תחתית אתר חכמה הכוללת טופס משוב יפיפה וחכם, הכולל בדיקת שדות, שליחה לריבוי נמענים (נקבע ממינהלת האתר), בדיקת בטיחות ( CAPTCHA ) למניעת ספאם, וקליטת הודעות Ajax של טעויות/הצלחה בשליחת הטופס.
במינהלת האתר משולבות מגוון הגדרות (לתחתית האתר) שיכול בעל האתר לבצע, כמו למשל החלפת הטופס בפיסקת טקסט, עדכון/סהוספה של כתובות המייל אליהן נשלח הטופס ועוד...

תחתית האתר - תבנית גילגול


כמו כל תבניות האתרים שלנו, התבנית היא תבנית רספונסיבית -

תבנית רספונסיבית מתאימה לצפייה ממכשירי קצה מגוונים ניידים כגון: מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים סלולריים חכמים וטלוויזיות אינטרנט.

עיצוב אתר מגיב - רספונסיבי