התבנית "אֶדי" מתאפיינת בקווים האלגנטיים והמינימליסטיים שלה וכמובן בעובדה שהניווט הראשי של האתר ממוקם בטור ימני וניתן לפתיחה וסגירה בכל עת, גם בגירסת הדסקטופ וגם בגירסה הניידת.
בטור הימני ניתן לשלב גם מיקטעי טקסטים, באנרים ומאמרי אחרונים באתר, כל זה נשלט במלואו ממינהלת התבנית שבמינהלת מערכת התוכן של האתר.

התבנית סולידית באופיה ולכן אידיאלית עבור הקמת אתר לרואה חשבון, הקמת אתר לעורך דין, הקמת אתר לרופא מומחה, הקמת אתר לרואה חשבון או הקמת אתר לבעל מקצוע חופשי בו הרושם הכללי של האתר הוא סולידי ומוקפד.

התבנית מבוססת על תשתית רספונסיבית ייחודית יציבה וקלילה הנראית נהדר גם במחשבים שולחניים, במחשבים ניידים ובטלפונים ניידים.

התבנית הורכבה במיוחד במחשבה על מנהל האתר והיא מאפשרת לו שליטה נרחבת על מראה ותפקוד האתר - הוא יכול להחליט כיצד ייראה האתר (בעיקר עמוד הכניסה שלו) ולבצע שינויים מרובים בזמן אמת, ללא פגיעה או שינוי של התכנים שכבר משולבים באתר.

התבנית מאפשרת לשלב בה טופס לפנייה מהירה, זהו טופס חכם, ידידותי למשתמש ובמיוחד ידידותי עבור משתמשי טלפונים חכמים וטאבלטים אשר לעתים קרובות מתקשים במילוי טפסים.
בטופס משולבת מערכת וידוא גרפי נגד ספאם הכוללת גם השמעה ווקאלית של הקוד.

בנוסף, ניתן לשלוט בצורה כמעט מלאה במראה עמוד הכניסה וביכולותיו: מלבד כותרת האתר, הניווט שלו ותחתית האתר, העמוד מחולק לחמישה מיקטעים (נוסף על כותרת האתר+תחתית האתר) שבכל אחד מהם ניתן להציב אלמנט שונה, והבחירה היא מתוך 8 אלמנטים עשירים ומגוונים שכל אחד מהם ניתן לשליטה מלאה ממינהלת האתר.

בין האלמנטים הניתנים לשילוב בעמוד הכניסה:  

  • mainCarousel - סליידר
  •  keypoints - רביעיית תיבות של אייקונים, כותרת וטקסט
  •  recentposts - שישיית פוסטים עם תמונות
  •  contactform - טופס משוב מבוסס Ajax עם וידוא גרפי נגד ספאם
  •  GoogleMaps - מפת גוגל עם מיקום העסק + פרטי קשר של הארגון
  • FREEtext - פיסקת טקסט חופשי (עריכת wysiwyg)
  • INDcontent - פיסקת תוכן הדף הראשי (עמוד הכניסה)
  • CLIENTcarousel - גלילת ספונסרים / לקוחות

 

התבנית מתאימה את עצמה לרוחב המסך ותואמת למכשירים דיגיטליים מלבד מסך מחשב - טאבלטים, טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות ועוד : כלומר רספונסיבית במלואה.
לתבנית תפריט מבוסס CSS ו- JQUERY תואם לכל הדפדפנים, עם 3 רמות (קטגוריה/תת-קטגוריה/עמוד), בלחיצה על אייקון ניתן לסגור את הטור הימני של התפריט ולהגדיל את שטח התוכן של האתר על פני המסך..

 

הרספונסיביות של התבנית מלאה ומושלמת, כוללת גם תפריט אתר חכם עבור טלפונים ניידים וכן גם פיסקאות המסודרות אוטומטית בצורה התואמת לסמארטפונים טאבלטים או מסכים רחבים צורה קיצונית.

 

להתרשמותכם, מספר אלמנטים הניתנים לשילוב בעמוד הכניסה לאתר:

 

 

 


כמו כל תבניות האתרים שלנו, התבנית היא תבנית רספונסיבית -

תבנית רספונסיבית מתאימה לצפייה ממכשירי קצה מגוונים ניידים כגון: מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים סלולריים חכמים וטלוויזיות אינטרנט.

עיצוב אתר מגיב - רספונסיבי 

כמה מתכונות המערכת הבולטות

טופס יצירת קשר

נשמח לקבל בקשות, פניות או משוב מטופס זה, בכל נושא, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים על מנת שנוכל לענות לכם בהקדם האפשרי.

הכתובת שלנו:


עקבו אחרינו ברשתות החברתיות

×

הצהרת נגישות

אתר זה מונגש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA.
האתר נמצא תמידית בתהליכי הנגשה: אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות.
אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל (אל תשכחו בבקשה לציין את כתובת האתר).

אודות ההנגשה באתר: