תבנית אתר "בריאה / ירוקה" בצבעי שחור, ירוק, כחול כהה ואפור  על רקע גרפי של דשא ושמיים .
תכני האתר בתבנית זו הם בהירים על רקע אפור כהה (כמעט שחור).
התבנית "אלסטית", ( תבנית אתר רספונסיבית ) כלומר מגיבה לסוג המכשיר ממנו רואים את האתר ולגודל המסך שלו, האתר מכוון לרוחב התחלתי של 960 פיקסלים ומתכווץ תוך כדי התאמה מבוקרת, על המסך גם ברזולוציות נמוכות מאד כמו טלפונים ניידים וטאבלטים קטנים.

התבנית מוקפדת גם בפרטים הקטנים, ונבדקה תחת כל הדפדפנים המודרניים החשובים ( אקספלורר 9 ומעלה, גירסאות כרום האחרונות, אופרה ופיירפוקס ).

עם הכנסת כתובת העסק במינהלת האתר, נוצר אוטומטית קישור המקפיץ מפת גוגל עם מיקום העסק:

מיקום העסק

לתבנית תפריט נגלל מבוסס CSS תואם לכל הדפדפנים, המותאם לניווט של עד 3 רמות (קטגוריה/תת-קטגוריה/עמוד)
המיקום בו נמצא הגולש מודגש בצבע שונה (גם כאשר הגולש נמצא באחד הדפים הפנימיים בקטגוריה - הקטגוריה מודגשת).
שינוי הלוגו בכותרת האתר, גם הוא מתבצע ממינהלת האתר כחלק מהמערכת עצמה.

אתרים חברתייםבתחתית העמודים של האתר משולבים סמלוני הרשתות החברתיות אחת לבחירתכם (לינקד-אין פייסבוק יו-טיוב גוגל+ טוויטר וסמלון ה- RSS של האתר, אם אין לכם עמודים ברשתות החברתיות ולא תמלאו אותם במקום המיועד לכך במינהלת האתר, לא יופיעו הסמלונים, כלומר בעל האתר יכול לקבוע בזמן אמת את עמוד הפייסבוק אליו תוליך ההפניה וכמובן לעדכנו במידת הצורך בעצמו.

לתבנית מחובר תוסף של JQUERY המאפשר למנהל האתר להקפיץ בקלות רבה תאור לקישורים בתכני האתר (מודגם בתמונת הסמלונים של האתרים החברתיים שמעל).
האפקט מושג ע"י הכנסת TITLE לקישור ומתן CLASS בשם tooltip (בתיבת הכנסת הקישור שבמינהלה).

בטור השמאלי משולבים גם  כותרות המאמרים האחרונים ששלחתם לאתר - עם תחלופה אוטומטית (מספר קבוע ומוגדר מראש) של כותרות המאמרים האחרונים באתר.

 

התבנית מכוונת בעיקר לאתרים בעלי הקשר "ירוד" כמו אתרי בריאות, אתרים בנושאי סביבה וכדומה, אך תתאים גם לאתרים בנושאי יוגה ומדיטציה, אתרים אישיים, אתרים בנושאי טבע , אתרים לוטרינרים ואתרי אינטרנט בנושא ספורט.

 

התבנית רספונסיבית

 


כמו כל תבניות האתרים שלנו, התבנית היא תבנית רספונסיבית -

תבנית רספונסיבית מתאימה לצפייה ממכשירי קצה מגוונים ניידים כגון: מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים סלולריים חכמים וטלוויזיות אינטרנט.

עיצוב אתר מגיב - רספונסיבי