התבנית אגדה מבוססת על תשתית רספונסיבית של RESPONSEE, התבנית תוכנתה והורכבה במיוחד במחשבה על מנהל האתר והיא מאפשרת לו שליטה נרחבת על מראה ותפקוד האתר - הוא יכול להחליט כיצד ייראה האתר (בעיקר עמוד הכניסה שלו) ולבצע שינויים מרובים בזמן אמת, ללא פגיעה או שינוי של התכנים שכבר משולבים באתר.

בהגדרות הבנית שבמינהלת האתר ניתן לקבוע את צבעי האלמנטים העיקריים באתר ואת צבע הפונטים שמוצגים עליהם:
קביעת צבעים

בנוסף, ניתן לשלוט בצורה נרחבת במראה עמוד הכניסה וביכולותיו: מלבד כותרת האתר, הניווט שלו ותחתית האתר, העמוד מחולק לחמישה מיקטעים  שבכל אחד מהם ניתן להציב אלמנט שונה, והבחירה היא מתוך 18 אלמנטים עשירים ומגוונים שכל אחד מהם ניתן לשליטה מלאה ממינהלת האתר ובעצם כל אחד מהם יכול לשמש כ"אטרקציה העיקרית" בעמוד הכניסה.

בין האלמנטים הניתנים לבחירה וסידור בעמוד הכניסה:

  • flexslider - סליידר גבוה לרוחב כל המסך בעמוד הכניסה
  • fourBoxes - רביעיית תיבות תמונה, כותרת וקישור
  • fourStripes - טור ימני טקסטואלי ורביעיית תמונות עם כותרות אייקונים ולינקים
  • fourLinks - רביעיית פיסקאות של אייקון כותרת וטקסט
  • formBOX - פיסקת טופס עם וידוא קפצ'א
  • VIDtxt - סרטון יוטיוב + טקסט
  • CLIENTcarousel - פיסקת "הלקוחות שלנו" / ספונסרים

ובנוסף: פיסקת תוכן הדף הראשי (עמוד הכניסה), פיסקת טקסט חופשי נוספת (עריכת wysiwyg)

התבנית מתאימה את עצמה לרוחב המסך ותואמת למכשירים דיגיטליים מלבד מסך מחשב - טאבלטים, טלפונים חכמים, טלוויזיות חכמות ועוד : כלומר רספונסיבית במלואה.

בראש האתר, בצד השמאלי, ניתן לשלב עד שני קישורי חיוג טלפוניים (חיוג ישיר בניידים) וקישור עם אייקון של מעטפה שלחיצה עליו פותחת את תכנת המייל של המשתמש לפניה ישירה.

ראש האתר

לתבנית תפריט נגלל מבוסס CSS ו- JQUERY תואם לכל הדפדפנים, עם יכולת פתיחה של עד 3 רמות (קטגוריה/תת-קטגוריה/תת-תת קטגוריה/עמוד).

כמו כל התבניות של המערכת, ניתן לשנות את תמונת לוגו החברה ממינהלת האתר, את שם האתר ולהחליט איזה מהם יוצג או שניהם, ניתן גם להחליט אם בראש האתר בצד שמאל יוצג שדה החיפוש אתר או סמלי רשתות חברתיות (עם הפנייה לפרופילי המשתמש של בעל האתר כמובן).

בעמוד הכניסה משולב סקרולר (גולל תמונות/חדשות) הניתן לעדכון ממיקום ייעודי במינהלת האתר: כותרת, טקסטים ותמונות.

בתחתית העמודים משולבים סמלוני הרשתות החברתיות: לינקד-אין, פייסבוק, יו-טיוב, טוויטר, וויז, פליקר, סקייפי, פינטרסט ועוד ... ( הסימלונים יופיעו רק אם תמלאו את עמוד העסק ברשת החברתית, במיקום המיועד לכך בהגדרות התבנית).

התבנית כוללת בלוק מידע עשיר בתחתית האתר ובו ניתן לשלב פרטי תוכן כמו רשימת המאמרים של האתר, פיסקת טקסט חופשי , פרטי יצירת קשר ועוד, ניתן גם לקבוע אם הפיסקה המלאה תוחלף בשורת פרטי קשר מקוצרת.

הרספונסיביות של התבנית מלאה ומושלמת, כוללת גם תפריט אתר חכם עבור טלפונים ניידים, סקרולר המגיב למחוות אצבע אשר מצטמצם אוטומטית (תמונות + כותרות + טקסטים ) לגדלי המסכים הרלבנטיים וכן גם פיסקאות המסודרות אוטומטית בצורה התואמת לסמארטפונים טאבלטים או מסכים רחבים צורה קיצונית.

 

להתרשמותכם, מספר אלמנטים הניתנים לשילוב בעמוד הכניסה לאתר:

תחתית האתר - שליטה מלאה על תוכן ומראה

שילוב טופס פניה בקלות באתר

שילוב סרטון יוטיוב בקלות באתר

 

 


כמו כל תבניות האתרים שלנו, התבנית היא תבנית רספונסיבית -

תבנית רספונסיבית מתאימה לצפייה ממכשירי קצה מגוונים ניידים כגון: מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים, טאבלטים, טלפונים סלולריים חכמים וטלוויזיות אינטרנט.

עיצוב אתר מגיב - רספונסיבי